2 Woolly Sheep

2 Woolly Sheep

Regular price
$210.00
Sale price
$210.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
When you give a pair of four-footed friends, you not only give a family precious food, thick wool and nutritious milk, you give them a great source of income. That means money for school and meals, which leads to healthier, happier children!
*Want to send an ecard? You'll receive an email after checkout to send one with your gift.